شریک جرم های جانی اقتصادی را بازخواست کنید!

اخیرا در فضای مجازی شایع شده است که با کمال تاسف،عده ای از اهالی سینما،تلویزیون و رسانه در نامه ای خطاب به رییس قوه قضاییه در خواست آزادی یک جانی اقتصادی را کرده اند که هم خون مردم را تا خرخره نوشیده و هم سینما را به ویروس حرام خواری آلوده کرده و هم برخی از به اصطلاح سینمایی ها و اهالی رسانه را دچار مرض لاعلاج حرص و آز کرده.

خبریجات-امیدواریم نامه و اسامی منتشر شده دروغ سیزده بوده و شایعه ای بیش نباشد،اگر خدای نکرده چنین حرکت زشت و کثیفی واقعیت داشته باشد ،واویلایی بزرگ است و مصیبتی سهمگین.در آن صورت باید گفت، گروهی از به اصطلاح سینماگران و اهالی رسانه که وابسته به طیف های مختلف هم هستند،آنان نیز مانند آن جانی و مفسد اقتصادی، به نوشیدن خون مردم بی گناه و ندار و خوردن لقمه های حرام معتاد شده و زیر دندان شان مزه کرده است!این افراد نیز در جنایات اقتصادی این فرد شریک جرم بوده و هستند.

مگر می شود عده ای که علم هنرمندی بر دوش گرفته و سنگ روشنفکری بر سینه زده و می زنند از چنین مفسدی که حکم قطعی از دادگاه ذی صلاح گرفته بابت جنایت اقتصادی که مرتکب شده و آسیب هایی که به سینما و اهالی محترم و شریف آن زده حمایت کرد؟!

کسانی که این کار را کرده و می کنند،نه هنرمندند،نه سینماگر و نه رسانه ای،محال است افراد شریف و نجیب سینما و رسانه که با وجود کاستی ها و نداری ها همواره با سیلی صورت خود را سرخ نگه داشته و می کنند،چنین فاجعه ای را آفریده و از شخص مفسدی حمایت کنند!

متاسفانه در این لیست نسبتا بلندبالا،نام برخی از تهیه کنندگان،پخش کنندگان،فیلمنامه نویسان،کارگردانان و اهالی رسانه دیده می شود که مایه شرمساری است.

مطمئنا سینمایی ها و رسانه ای های شریف که با وجدان بوده و به حرام خواری فکر نکرده و نمی کنند،هرگز در جمع حامیان فساد و مفسدان حضور نداشته و نخواهند داشت.
اگر این شایعه حقیقت داشته باشد که امیدواریم نداشته باشد،جامعه محترم سینما و رسانه باید با این عده مشکوک و منفور برخورد قاطع کرده،آنان را از جمع خویش رانده و زیر رگبار لعن و نفرین قرار دهند تا دیگر کسی جرات نکند چنین نامه های خفت باری نوشته و از دشمنان مردم و هنر حمایت کند.

از ریاست قوه قضایی نیز درخواست داریم تا خدای نکرده اگر ارسال چنین نامه ای حقیقت دارد،با نویسندگان آن برخورد قانونی کرده و به عنوان شریک جرم این جانی اقتصادی مورد بازخواست قرار داده و پول هایی را که آگاهانه از طریق این فرد مفسد به دست آورده اند را نیز مسترد کرده و به بیت المال مردم بازگرداند.

دوباره تاکید می شود،اگر نوشتن این نامه واقعیت داشته باشد،باید خانه سینما هرچه سریع تر عضویت آنان را به حالت تعلیق در آورد تا لکه این ننگ دامن آنان را نگیرد.سازمان سینمایی نیز باید جلوی فعالیت آنان را بگیرد و تا زمانی که از کار زشت خود اعلام برائت نکرده و از مردم، هنرمندان،سینماگران و اهالی رسانه عذرخواهی نکنند اجازه کار به آنان ندهد.

در پایان لازم است تاکید کنم،سرمایه گذارانی که با نیت خیر پا به عرصه سینما و هنر گذاشته و می گذارند،حتی اگر خواست شان کسب درآمد از این راه هم که باشد مورد احترام هستند و باید از سرمایه های شان استفاده بهینه کرد.

سیدرضااورنگ

آخرین تغییر در 10 ارديبهشت 1399 ساعت: 9:31 ب ظ
این مقاله را به اشتراک بگذارید

لینک خبر:درباره نویسنده

khabarijat

Email این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

ارسال نظر

فیلدهای اجباری را تکمیل نمایید

درباره ما

درباه ما

تبلیغات

اشتراک در خبرنامه

Top